Shes Blej Vetura

SHES/BLEJ NË KOSOVË tem 57. Inscrivez-vous sur Facebook pour communiquer avec Blej Shes et d'autres personnes que vous. ‏‎shes/blej nË kosovË‎‏ تحتوي على ‏‏٥٧٬٠١٠‏ من الأعضاء‏‏‏‏‏. Shes VW Golf 4, 1. 0 € Shes Golf VIII TDI 2014 (I sapoardhur) Vetura. Grupo de compraventa. com, kemi arritur për ta fuqizuar portalin ”Shes Blej” dhe sjellë disa ndryshime të vogla duke bërë edhe më të përshtatshëm për bizneset apo pë personat fizik që të shesin apo blejnë gjërat që kanë nevojë online. Shes dhe blej, Prizren. Shes Blej Gjithqkaのメンバー113,631人。 Shitet Peugeot 308 Automatik Facelift 1. ‏مجموعة بيع وشراء‏. SHES/BLEJ NË KOSOVË ha 56. Viti i Prodhimit. BLEJ VETURA PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT RKS. 1 111 111 EUR Viti: 2003. 1 hr · Shitet 2002 74kw disell Me dogan te kryme Gjendje te mir 0628050147. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Nermin Hoxha Vuk je na Facebooku. Ndalohen fyrjet, sharjet apo. 000117% of global Internet users visit it. Shitet nga: Vetura eshte e kompletuar me servis , si dhe ka te nderruar rrypin e motorrit me dhembzor , vetura eshte ne gjendje shum te mire , per me shum mund te shihet edhe ne foto , nuk posedon asnje defekt apo diqka tjeter , si dhe garantoj ne kilometra. Shes Blej Gjithqka. Shes kuka per vetura. com - Falas. Kushtet e perdorimit; INFORMATA KONTAKTUESE. Shitet BASS-i për vetura - 170€ (Foto) Aug 12, 2017 SHPALLJE Comments Off on Shitet BASS-i për vetura - 170€ (Foto) Shiten altoparlanti (BASS) per veture ne gjendje te rregullte, i ardhura nga Zvicrra dhe eshte i testuar ne veture. Shes/Blej (305) Vende Pune (609) Automjete (355) andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Tregukosovar. Ndalohen fyrjet, sharjet apo. com receives about 308 unique visitors and 3,450 (11. Durres, shes makine karavan volvo viti 2000 - Makina ne shitje. See More Kosovo MerrJep - Shpallja VW Touran 1. Shes / Blej në Elbasan. Shes mersedes dizell 2,5 viti 1992 ne xhendje shum temir si matorr trapa karaseri konfor shum irujtu. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!. Estimated site value is $1,703. Lloji i njoftimit. Automjete te modeleve te fundit, shisni veturen tuaj ose kerkoni Makina dhe Vetura ne shitje ne Shqiperi, Greqi, Kosove. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. © 2018 - Peshkuiarte. 3,641 likes · 9 talking about this. 062-669-728 BEJM NDRRIM ME VETUR MET. Blej vetura te gjitha llojt 15 cent kl auto lali Blej vetura te gjitha llojt e veturam me denim e regjistrim dhe shes pjes te gjitha veturav me qmim Kamenicë Sot, 11:39. ELEKTRONIKË ende nuk ka as një shpallje të publikuar. ''PRONA'' sh. Blej Jap: (Banesa) Banesa 98m2 Veternik ne objektin "Platinum" te"ARIU" Prishtine. Buy, sell, trade, date, events post anything. Top Channel Albania 366,818 views. Search Query; Search for Keywords: Search for any terms or use query as entered Search for all terms: Kërko për autorin:. com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Eurogoma dhe Amck Kosova festojnë 1 Qershorin-Dita e fëmijëve 28. Mercedes-Benz ML350 Bluetec. Shes Blej - Gjithçka Në KOSOVË tiene 29. Shes Blej Gjithqka, Pristina. Advertising Agency. Projektor Ne Shitje Kosove. Ndalohen fyrjet, sharjet apo. Për vetura në shitje. Facebook daje ljudima moć. 0 € Shitet. 001 membros. Blej vetura te gjitha llojt 15 cent kl auto lali. nga Adi Metaliu. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!. Sot 20:19. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shitet Peugeot 308 1. Fillim Kategoritë Krijo llogari. Gjithçka në shitje. com vendi më i madh për tregti në Kosove me mbi 1. Për vetura në shitje. Grupo de compraventa. Automotive Store. Gjeni makinen ideale. Forgot account? or. SHITET IPHONE 7 128 GB Shitje. Gjeni Makina ne Shitje to Perdorura ose te Reja. 0TDI 88KW 2009 -8650€ GOLF 4 1. com allows you to buy and sell of various items in your municipality. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. 9 dizel, denis. Banka TEB Sh. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj. Vetura eshte e kompletuar me servis , si dhe ka te nderruar rrypin e motorrit me dhembzor , vetura eshte ne gjendje shum te mire , per me shum mund te shihet edhe ne foto , nuk posedon asnje defekt apo diqka tjeter , si dhe garantoj ne kilometra. 7 CDTI VETURA POSEDON; Klim Ac xhamat me rrym ESP, ABS. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Blej dhe Shit në MerrJep. Blej Jap: (Vetura) 1. Shes / Blej në Elbasan. Shpallje në Ferizaj. Ndalohen postimet nga kompanit per shitblerje apo reklama, 2. Join Facebook to connect with Shes Blej and others you may know. Forgot account? or. Restorant Troja. Shiko Vetura publikuar 2 vite më parë shikuar 141x Fiat 500 1. Mercedes-Benz, BMW, Audi dhe makina tjera te reja dhe te perdorura ne shitje ne Merrjep. net receives about 79 unique visitors and 205 (2. Shes Blej - Gjithçka Në KOSOVË a 29 024 membres. Vetëm me disa hapa, gjeni marrveshje të shkëlqyer dhe komunikoni drejtpërdrejt me shitësin. Gjej Makina - MAKINA NE SHITJE, Blej Makine, Shes Makine,MAKINA TE PERDORURA, MAKINA PER SHITJE Faqja Kryesore Pyetje-Përgjigje GjejMakina me Detaje Si/Ku bëhet pagesa Shto Makinë Blog Kontakto Markat e Makinave Mercedes-Benz (456) Volkswagen (238) For. Lloji i njoftimit. net is ranked number 3,748,028 in the world and 3. 10,820 likes · 34 talking about this. Shes Blej Gjithqkaのメンバー113,631人。 Shitet Peugeot 308 Automatik Facelift 1. Gjej Makina - MAKINA NE SHITJE, Blej Makine, Shes Makine,MAKINA TE PERDORURA, MAKINA PER SHITJE Faqja Kryesore Pyetje-Përgjigje GjejMakina me Detaje Si/Ku bëhet pagesa Shto Makinë Blog Kontakto Markat e Makinave Mercedes-Benz (456) Volkswagen (238) For. Te gjitha drejtat e rezervuara 2020 | Të gjitha informacionet lidhur me veturat, postimet e tjera, dhe bizneset e publikuara në ShesBlej janë përgjegjësi drejtëpërdrejt e publikuesve. Per bleresit serioz ka zbritje. com është APLIKACION FALAS për blerje dhe shitje në www. 9 TDI 105 ps 7 ulëse, 42. Shes / Blej në Elbasan. Vetura Mercedes-Benz ML350 Bluetec. Shes / Blej në Elbasan. Tregukosovar. Shpallje në Ferizaj. com dhe shpallje. Kushtet e perdorimit; INFORMATA KONTAKTUESE. shesblej nuk mban asnjë përgjegjësi lidhur me saktësinë e informacioneve. Automotive Store. Restorant Troja. | [email protected] Terms of Use Privacy Policy Privacy Policy. shes golf 2 disel i thjesht ne gjendje shum te mir 4 dyer shiber 4 gomat e reja regjistrim deri me 07. Shes VW Golf 4, 1. Shpallje në Prishtinë. 0 HDI, diesel viti i prodhimit 2001. Buy, sell, trade, date, events post anything. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Vetura ne shitje ha 11. Dyqani online më i madh per teknologji në Kosovë dhe rajon. ABOUT SHES BLEJ GJITHQKA. Rregullat: 1. Mund te publikoni FALAS Blerjet ose Shitjete tuaja!. Advertising Agency. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. Restorant evropiano-lindor. Email: [email protected] info - Guida e Pogradecit ne Internet. Allkos Postime pa Pages nga Kosova dhe rajoni. Shto në krahasim. Vetura në shitje - Gjirafa: pin - Njoftime per shitje makina dhe shtepi, vende pune ALFA ROMEO 156: pin. Join Facebook to connect with Burim Himaj and others you may know. Pakot e interneti. Lloji i njoftimit. Vetura është shumë në gjendje të mirë. Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi. Matic Car Care That Needs To Be Done. Shes Blej N'Kosov. Shes dhe blej, Prizren. Shes - Blej, Kosovo. 0Cdti,inovation viti i prodhimit 2011 Kilometrat 182000 me liber servisi Vetura posedon dy qelsat dritat ksenon navigacion bordcompjuter climeautomatike. Inscrivez-vous sur Facebook pour communiquer avec Blej Shes et d'autres personnes que vous. Ndalohen fyrjet, sharjet apo. Per me shume info kontaktoni ne n. Ndalohen postimet nga kompanit per shitblerje apo reklama, 2. Shes / Blej në Elbasan. © 2018 - Peshkuiarte. Video muzikore. ‏مجموعة بيع وشراء‏. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Shes Blej Description Here. 000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën. 2020-04-29 23:18:22 2020-04-29 23:34:37. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. Cristiano Ronaldo zgjedh vetura historike për linjën CR7. ‏קבוצת קנייה ומכירה‏. Ndalohen fyrjet, sharjet apo. xhama dhe pasqyret elektronike , ABS,ESP,AirBag,Liber servisit me 189xxx, Drita ,xenon ,bi xenon ,rebot, Hollogenka,senzora para dhe mrapa , Radio , CD ,USB,AUX , NAVI,Komanda në timon,Timon me nxemje , Karrika me nxemje ,klim tronike , Full panaram. Email: [email protected] Cristiano Ronaldo zgjedh vetura historike për linjën CR7. Ndalohen fyrjet, sharjet apo. Ndalohen fyrjet, sharjet apo. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Njoftime per makina, makina ne shitje. © 2018 - Peshkuiarte. ‏קבוצת קנייה ומכירה‏. 00/day from advertising revenue. Këtu mundë te shisni gjera që nuk ju duhen më ose i keni të tepërta,ose mundë ti falni për qdo keqpërdorim nuk japim përgjegjësi. A company with a bona fide type of product and customer like online gambling also uses the automatic car for its service. Me punimet e fundit nga ueb dizajnerët e portalit presheva. Email: [email protected] “Lufta për Ujmanin” – Liqeni që mund të ndez konfliktin e ri mes Kosovës dhe Serbisë – Top Story - Duration: 53:58. Blej dhe Shit në MerrJep. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 899 Mitglieder. Shitja në internet me faqen tuaj elektronike të ecommerce nuk ka qenë kurrë më e lehtë, më e shpejtë apo më e shkallëzuar. Për vetura në shitje. Dërgo Shpalljen tuaj ne SMS. E-Albania shpjegon: Ja si funksionon procedura për marrjen e lejes së automjetit Nga e hëna taksitë rifillojnë punën, ja masat që duhet të respektojnë shoferët dhe pasagjerët Falja e gjobave gjatë periudhës së COVID-19/ Ja afatet për rikthimin e parave, patentave apo automjeteve të bllokuara Djali vdiq aksidentalisht në Tiranë/ Flet babai: Mori leje për të blerë domate, si. © 2004 - 2020 Shkabaj Inc. View the profiles of people named Shes Blej. Shitet BASS-i për vetura – 170€ (Foto) Aug 12, 2017 SHPALLJE Comments Off on Shitet BASS-i për vetura – 170€ (Foto) Shiten altoparlanti (BASS) per veture ne gjendje te rregullte, i ardhura nga Zvicrra dhe eshte i testuar ne veture. Our services are Car Rental, Taxi Service, and Rental with Driver. Makina me qera ne rinas,+355672136575-Makina me qera,Maqina me qira,Makin me qera,Maqin me qira,Maqinat me qera,Makinat me qira,makina me qera ne rinas,makin me qera ne aeroport,maqin me qira ne aeroport,makina me qera ne aeroportin e rinasit,maqina me qira ne aeroportin e rinasit,autonoleggio in albania,rent a car al aeroporto di tirana,cars rentals low coaste,maqinat me qira ne rinase. Automotive Store. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. Pazar Online (Shes-Blej-Nderroj)에 멤버 58,487명이 있습니다. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Merrjep Opel Merrjep Opel. Buy, sell, trade, date, events post anything. Muhabeti luginës. Shes/Blej (305) Vende Pune (609) Automjete (355) Shërbime Profesionale (557) Persona (151) Kategoritë më të klikuara Banesa me Qera, Banesa në Shitje, Vende Pune, Shtëpi në Shitje, Patundshmëri; Vetura në Shitje; Kamionë. Sot 20:19. 6 E Hdi Disel Viti prodhimit 2012 e sapo ardhur nga gjermania me dogan vetura posedon shpejtesi ne timon klima tronik tempomat xhama elektronik liber servisi etj per me shum info kontakt nr 044 406 206 viber +383 44 406 206. Grup i dedikuar per vetura ne shitje: - Ndalohen postimet qe nuk jane vetura - Lejohen postimet nga bickiletat deri ne. Dërgo ne Inbox për te Publikuar Shpalljën tuaj. Shes blej vetura ne kosov. Fillim Kategoritë Krijo llogari. Blej makina dhe vetura të ndryshme shpejt dhe sigurtë. Shes kuken per te gjith a llojet e veturav per me shum nr ose ne veber+383 44 317 654. Shes VW Golf 4, 1. “Lufta për Ujmanin” – Liqeni që mund të ndez konfliktin e ri mes Kosovës dhe Serbisë – Top Story - Duration: 53:58. Classifieds for our community. SHES OPEL MERIVA 1. © 2018 - Peshkuiarte. 2014 ndrrime nuk boj. Shes Blej Gjithcka MK. Per bleresit serioz ka zbritje. Vetura osht tash e regjistrume gomat e dimrit ika edh te veres ne fellna e regjistrim ka deri 23 11 2020 per mashum ne Portali Shes/Blej - Mirëmbahet nga Web Media. com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. com,Makina ne Shitje - Vetura ne Shitje, Makina ne Shitje ne Shqiperi, Kosove, Greqi,Njoftime. Classified ads in Ferizaj. com, lajmerime. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Shes ose blej makina në Shqipëri Çdo shofer makine, kur ble makinën e tij, e di se pas pak vitesh makina, ndoshta për ndonjë arsye apo tjetër, do të duhet të shitet. Mercedes-Benz ML350 Bluetec. Shtoni një shpallje. ‏‎shes/blej nË kosovË‎‏ تحتوي على ‏‏٥٧٬٠١٠‏ من الأعضاء‏‏‏‏‏. Përshtypni klientët tuaj me një faqe me sa. According to Alexa Traffic Rank e-blej. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga. Shes kuken per te gjith a llojet e veturav per me shum nr ose ne veber+383 44 317 654. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Njoftime per makina, makina ne shitje. Blej automjete (vetura) 806 Postuar më 23/02/2018 në kategorinë Automjete. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. majolicasociety/backup/l7ui1xu/dnrrl4tapo. Shes Blej - Gjithçka Në KOSOVË has 29,499 members. com ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shes e Blej është një faqe e dedikuar për shit-blerje ku ju mund të blini e te shisni artikujt qe për ju janë. Dërgo ne Inbox për te Publikuar Shpalljën tuaj. Shes Blej Gjithqka memiliki 114. Shes Blej Description Here. Cristiano Ronaldo zgjedh vetura historike për linjën CR7. Mercedes-Benz, BMW, Audi dhe makina tjera te reja dhe te perdorura ne shitje ne Merrjep. Lloji i njoftimit. LuginaShop. 1 hr · Shitet 2002 74kw disell Me dogan te kryme Gjendje te mir 0628050147. SHES/BLEJ NË KOSOVË tem 57. Shes blej makina dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina te perdorura ne shitje ne shqiperi merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje tirane durres makina deri ne 1000 euro makina ne shitje okazion auto albania te perdorura. Për vetura në shitje. Nowadays, almost 50% of cars are developed matic, especially luxury cars like Mercedes Benz and BMW. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. info - Guida e Pogradecit ne Internet. ‏קבוצת קנייה ומכירה‏. Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Ju ofrojm sherbime per shitblerje,vetura ne shitje, oferta, makina, kamiona. info Guida e Pogradecit - Shes blej jap me qera , makina, vetura, furgona, autobuse, kamiona, te rinje dhe te perdorur. Për vetura në shitje. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Gjej Makina - MAKINA NE SHITJE, Blej Makine, Shes Makine,MAKINA TE PERDORURA, MAKINA PER SHITJE pin Tirane, shitet MERCEDES-BENZ ML 2006 - 19000 Qindra makina ne. Nëse keni diçka për të shitur, publiko shpalljen tuaj falas! Tregukosovar. BLEJ VETURA PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT RKS. 10,820 likes · 34 talking about this. shes golf 2 disel i thjesht ne gjendje shum te mir 4 dyer shiber 4 gomat e reja regjistrim deri me 07. Lloji i njoftimit. com, lajmerime. Kompania ebaa, ka filluar aktivitetin e saj me datën 03. Mercedes-Benz, BMW, Audi dhe makina tjera te reja dhe te perdorura ne shitje ne Merrjep. 899 Mitglieder. Shes Audi A4 2. Shitja në internet me faqen tuaj elektronike të ecommerce nuk ka qenë kurrë më e lehtë, më e shpejtë apo më e shkallëzuar. This feature is not available right now. info - Guida e Pogradecit ne Internet. ''PRONA'' sh. 000 njoftimeve dhe shpalljeve për makina ne shitje. LuginaShop. Shes blej vetura ne kosov. Blej Jap: (Vetura) 1. Informacion i plote mbi Pogradecin, Shes ble qera, pogradeci, shes makina, vetura, shitje shtepi, dyqane, hotele. Shpalljet e Ngjashme. Mire se erdhet ne grupin "PAZAR ONLINE" Rregullat e grupit jane: 1. Shes Golf 4. Veturaneshitje. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Mehr anzeigen +8. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Here you can find Cars, Homes, Cell Phones, Computers, Real. Email: [email protected] Shes Blej - Gjithçka Në KOSOVË has 29,499 members. Per bleresit serioz ka zbritje. View the profiles of people named Shes Blej. 2014 ndrrime nuk boj. Shes e Blej është një faqe e dedikuar për shit-blerje ku ju mund të blini e te shisni artikujt qe për ju. ב‏‎shes blej nderroj‎‏ יש ‏‏108,964‏ חברים‏‏‏‏‏. Tiranë Dje, 17:25. Muhabeti luginës. Sot 06:24 Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut. Blej vetura te gjitha llojt 15 cent kl auto lali. Nonprofit Organization. Shes motoqikleten (motorrin) Urgjent Dërguesi i shpalljës. php on line 38 Notice: Undefined index. com, kemi arritur për ta fuqizuar portalin ”Shes Blej” dhe sjellë disa ndryshime të vogla duke bërë edhe më të përshtatshëm për bizneset apo pë personat fizik që të shesin apo blejnë gjërat që kanë nevojë online. Facebook gives people the power to share. Shes - Blej, Kosovo. Shpallje në Ferizaj. Title: Ballina - Vetura ne shitje, Automjete, Vetura, Banesa me qera, Shtepi, me Qira, Blerje, Banese, Blej, Shes, Kerkoj Banese,Real Estate, qira. sot 20:19 blejm vetura te gjitha llojet me dogan pa. with Wondershare Video Editor. 2 Qer 2019. Per bleresit serioz ka zbritje. 3 jtd nga zvicrra ka km 102500 servisin e fundit e ka ne 102200 Asht n im7 mundsi exporti apo ne kosov me libra servisi Posedon dy pal fellne ver dhe dimer ne gjendje shum te mir. Ndalohen postimet nga kompanit per shitblerje apo reklama, 2. com allows you to buy and sell of various items in your municipality. 0E-5% of global Internet users visit it. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë Shes Samsung Galaxy A70 me 2 Karta. Shiko Vetura publikuar 2 vite më parë shikuar 141x Fiat 500 1. Shitet BASS-i për vetura - 170€ (Foto) Aug 12, 2017 SHPALLJE Comments Off on Shitet BASS-i për vetura - 170€ (Foto) Shiten altoparlanti (BASS) per veture ne gjendje te rregullte, i ardhura nga Zvicrra dhe eshte i testuar ne veture. com, lajmerime. Shes/Blej (305) Vende Pune (609) Automjete (355) andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Ndalohen fyrjet, sharjet apo. Kosova Immobilien është agjencion për patundshmëri i cili ofron shërbime për Qira, Shitje, Blerje e pronave të patundshme si Shtëpi, Banesa, Troje, Zyre. Gjeni makinen ideale. Shumë i sigurtë dhe me oferta në produktet e teknologjisë. ‏مجموعة بيع وشراء‏. Shes kuken per te gjith a llojet e veturav per me shum nr ose ne veber+383 44 317 654. ELEKTRONIKË ende nuk ka as një shpallje të publikuar. Blej makina dhe vetura të ndryshme shpejt dhe sigurtë. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. 11,120 likes · 36 talking about this. Cristiano Ronaldo zgjedh vetura historike për linjën CR7. Nonprofit Organization. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. shes blej vetura, Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. Ne Shitje është në Facebook. Allkos Postime pa Pages nga Kosova dhe rajoni. Shpallje në Prishtinë. com 044 106 777. Alb Sound - Recording Studio. Title: Ballina - Vetura ne shitje, Automjete, Vetura, Banesa me qera, Shtepi, me Qira, Blerje, Banese, Blej, Shes, Kerkoj Banese,Real Estate, qira. Për vetura në shitje. COM - Site Location: Country/Flag: United States: City/Region/Zip Code: Dallas, TX, 75244: Organization: ThePlanet. Shitja në internet me faqen tuaj elektronike të ecommerce nuk ka qenë kurrë më e lehtë, më e shpejtë apo më e shkallëzuar. Afficher les profils des personnes qui s'appellent Blej Shes. Shes Blej N'Kosov. com, kemi arritur për ta fuqizuar portalin ”Shes Blej” dhe sjellë disa ndryshime të vogla duke bërë edhe më të përshtatshëm për bizneset apo pë personat fizik që të shesin apo blejnë gjërat që kanë nevojë online. Shes kuken per te gjith a llojet e veturav per me shum nr ose ne veber+383 44 317 654. Vetura në shitje - Gjirafa: pin - Njoftime per shitje makina dhe shtepi, vende pune ALFA ROMEO 156: pin. 9 Nën 2018. Pridruži se Facebooku kako bi se povezao/la s Autoservis RJ i drugima koje možda poznaješ. te gjitha drejtat e rezervuara 2020 | të gjitha informacionet lidhur me veturat, postimet e tjera, dhe bizneset e publikuara në shesblej janë përgjegjësi drejtëpërdrejt e publikuesve. Shes blej vetura dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura ne kosove makina ne shitje te lira makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina gazeta audi makina ne shitje tirane durres makina ne shitje okazion. Matic Car Care That Needs To Be Done. Buy, sell, trade, date, events post anything. 11,120 likes · 36 talking about this. shes golf 2 disel i thjesht ne gjendje shum te mir 4 dyer shiber 4 gomat e reja regjistrim deri me 07. Grupo de compra e venda. Shes VW Golf 4, 1. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /hermes/walnacweb07/walnacweb07ad/b1924/hy. Shes Blej - Gjithçka Në KOSOVËのメンバー29,407人。Rregullat: 1. Shes / Blej në Elbasan. 0E-5% of global Internet users visit it. 899 Mitglieder. Shes dhe blej, Prizren. Shes Blej Gjithqka hat 113. Shes / Blej në Elbasan. Merrjep gjakove Merrjep gjakove. Facebook daje ljudima moć. Ndalohen postimet nga kompanit per shitblerje apo reklama, 2. Ne gjendje te mir Vetura Posedon Klim Gjama me rrym 4 Goma treja Denim0 Hipotek 0 Perkthim u menjehershum Per ma. Postuar ne 12/09/2019. Gjeni Makina ne Shitje to Perdorura ose te Reja. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. See More Kosovo MerrJep - Shpallja VW Touran 1. Pridruži se Facebooku kako bi se povezao/la s Autoservis RJ i drugima koje možda poznaješ. Dyqani online më i madh per teknologji në Kosovë dhe rajon. Shes kuka per vetura. Pridružite se Facebooku da se povežete sa Muhamed Ramiza Aslani i drugima koje možda poznajete. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Ndalohen postimet me linqe te tjera faqeve, 4. Vetura në shitje - Gjirafa: pin - Njoftime per shitje makina dhe shtepi, vende pune ALFA ROMEO 156: pin. 2014 ndrrime nuk boj. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Grupo de compra e venda. 000 njoftimeve dhe shpalljeve për makina ne shitje. View the profiles of people named Shes Blej. Ndalohen postimet qe nuk kan cmimin apo pershkrimin, 5. com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Nëse keni diçka për të shitur, publiko shpalljen tuaj falas! Tregukosovar. 7 Vitin e kaluar i Doganuar prej Gjermanisë VETURA SHITET ME CMIM SHUME TE VOLITSHEM Per me shum info mob. shes golf 2 disel i thjesht ne gjendje shum te mir 4 dyer shiber 4 gomat e reja regjistrim deri me 07. Merrjep Opel Merrjep Opel. Shes e Blej është një faqe e dedikuar për shit-blerje ku ju mund të blini e te shisni artikujt qe për ju. php on line 38 Notice: Undefined index. shes golf 2 disel i thjesht ne gjendje shum te mir 4 dyer shiber 4 gomat e reja regjistrim deri me 07. VETURA KA LIBRA TE SERVISIT(Rypi. Shes / Blej. Kilometrazha: 350 000 - 399 999. Classifieds for our community. com - Falas. SHES OPEL MERIVA 1. Shto në krahasim. 9TDI 85KW 2001 NA IME KUPCA […] 68 total views, 0 today. See more of Shes Blej Gjithqka on Facebook. Autoservis RJ je na Facebooku. net is ranked number 3,748,028 in the world and 3. Ndalohen postimet nga kompanit per shitblerje apo reklama, 2. Shes Blej - Gjithçka Në KOSOVË tiene 29. xhama dhe pasqyret elektronike , ABS,ESP,AirBag,Liber servisit me 189xxx, Drita ,xenon ,bi xenon ,rebot, Hollogenka,senzora para dhe mrapa , Radio , CD ,USB,AUX , NAVI,Komanda në timon,Timon me nxemje , Karrika me nxemje ,klim tronike , Full panaram. 2019 dhe është themeluar me qëllim të ofrimit të sherbimeve online, për konsumatorët e Republikës së Kosovës. Shes VW Golf 4, 1. 0TDI 88KW 2009 -8650€ GOLF 4 1. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. com Internet Services: Internet. Join Facebook to connect with Shes Blej and others you may know. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të lidhur. Muhabeti luginës. Cristiano Ronaldo zgjedh vetura historike për linjën CR7. Veturaneshitje. ‏‎shes/blej nË kosovË‎‏ تحتوي على ‏‏٥٧٬٠١٠‏ من الأعضاء‏‏‏‏‏. ‏مجموعة بيع وشراء‏. com - Falas. Shitja në internet me faqen tuaj elektronike të ecommerce nuk ka qenë kurrë më e lehtë, më e shpejtë apo më e shkallëzuar. Pridružite se Facebooku da se povežete sa Nermin Hoxha Vuk i drugima koje možda poznajete. Vetura ne shitje ha 11. Marka Viti i Prodhimit. Gjeni Makina ne Shitje to Perdorura ose te Reja. Shes Makine Volvo V40, Viti 2014, 11. Shitet nga: Vetura eshte e kompletuar me servis , si dhe ka te nderruar rrypin e motorrit me dhembzor , vetura eshte ne gjendje shum te mire , per me shum mund te shihet edhe ne foto , nuk posedon asnje defekt apo diqka tjeter , si dhe garantoj ne kilometra. 9 dizel, denis. ShesBlej - Shes Blej GJITHÇKA. Gjeni makinen ideale. Vetura eshte e kompletuar me servis , si dhe ka te nderruar rrypin e motorrit me dhembzor , vetura eshte ne gjendje shum te mire , per me shum mund te shihet edhe ne foto , nuk posedon asnje defekt apo diqka tjeter , si dhe garantoj ne kilometra. ShesBlej - Shes Blej GJITHÇKA (3 days ago) Email: [email protected]. Automotive Store. PEPA Rent a Car Albania - Makina me Qera Perarentcar. Eurogoma dhe Amck Kosova festojnë 1 Qershorin-Dita e fëmijëve 28. 062-669-728 BEJM NDRRIM ME VETUR MET. Kompania ebaa, ka filluar aktivitetin e saj me datën 03. shes blej vetura, Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. Nermin Hoxha Vuk je na Facebooku. Blej Jap: (Vetura) 1. 9TDI 85KW 2001 NA IME KUPCA […] 68 total views, 0 today. Rregullat: 1. Shes kuken per te gjith a llojet e veturav per me shum nr ose ne veber+383 44 317 654. Blej, shit ose fal gjithçka që deshiron. 0TDI 88KW 2009 -8650€ GOLF 4 1. Pakot e interneti. Shes e Blej është një faqe e dedikuar për shit-blerje ku ju mund të blini e te shisni artikujt qe për ju. 2 Qer 2019. Mire se erdhet ne grupin "PAZAR ONLINE" Rregullat e grupit jane: 1. Kushtet e perdorimit; INFORMATA KONTAKTUESE. Informacion i plote mbi Pogradecin, Shes ble qera, pogradeci, shes makina, vetura, shitje shtepi, dyqane, hotele. Durres, shes makine karavan volvo viti 2000 - Makina ne shitje. Shes/Blej (305) Vende Pune (609) Automjete (355) Shërbime Profesionale (557) Persona (151) Kategoritë më të klikuara Banesa me Qera, Banesa në Vetura në Shitje;. Shes Blej Gjithqkaのメンバー113,631人。 Shitet Peugeot 308 Automatik Facelift 1. Per me shume info kontaktoni ne n. Shitet vetura Peugeot 2. Ketu mund te gjeni Vetura, Shtëpi, Telefona, Kompjutera, Prona dhe shumë kategori tjera. ‏مجموعة بيع وشراء‏. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë Shes Samsung Galaxy A70 me 2 Karta. ‏‎shes/blej nË kosovË‎‏ تحتوي على ‏‏٥٧٬٠١٠‏ من الأعضاء‏‏‏‏‏. Shes / Blej. Kushtet e perdorimit; INFORMATA KONTAKTUESE. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Njoftime per makina, makina ne shitje. 9TDI 74KW 2001 NA IME KUPCA -2350€ GOLF 4 1. com,Makina ne Shitje - Vetura ne Shitje, Makina ne Shitje ne Shqiperi, Kosove, Greqi,Njoftime. See More Kosovo MerrJep - Shpallja VW Touran 1. ב‏‎shes blej nderroj‎‏ יש ‏‏108,964‏ חברים‏‏‏‏‏. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. 000 njoftime nga kategoritë në vijim: Automjete, Vendbanime, Elektronikë , Shtëpi dhe Familje, Sport dhe Rekreacion, Biznes dhe Punë, dhe shumë të tjera. View the profiles of people named Shes Blej. Classifieds for our community. Mund te publikoni FALAS Blerjet ose Shitjete tuaja!. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Shes-blej-vetura. 2 Qer 2019. ‏مجموعة بيع وشراء‏. Per bleresit serioz ka zbritje. Ndalohen fyrjet,. com - Falas. Shpalljet e Ngjashme. Per me shume info kontaktoni ne n. Shitet BASS-i për vetura - 170€ (Foto) Aug 12, 2017 SHPALLJE Comments Off on Shitet BASS-i për vetura - 170€ (Foto) Shiten altoparlanti (BASS) per veture ne gjendje te rregullte, i ardhura nga Zvicrra dhe eshte i testuar ne veture. According to Alexa Traffic Rank e-blej. Përmbajtja. Informacion i plote mbi Pogradecin, Shes ble qera, pogradeci, shes makina, vetura, shitje shtepi, dyqane, hotele. 0 TDI-140ps, viti i prodhimit 2006, modeli S line, automatik tiptronik 7+1 shpejtesi, uleset menxemje, vebasto, senzor parkingu para dhe mbrapa, navi me kamer, cd-usb-sd-dvd, drita xenon-bixenon, felnne te reja me goma te reja, vetura eshte e rujatur, çmimi sipas marrveshjes. Full Options. shes golf 2 disel i thjesht ne gjendje shum te mir 4 dyer shiber 4 gomat e reja regjistrim deri me 07. al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Shitet Peugeot 308 1. Shitja në internet me faqen tuaj elektronike të ecommerce nuk ka qenë kurrë më e lehtë, më e shpejtë apo më e shkallëzuar. Eurogoma dhe Amck Kosova festojnë 1 Qershorin-Dita e fëmijëve 28. 9TDI 85KW 2001 NA IME KUPCA […] 68 total views, 0 today. kilometrazha: 350 000 - 399 999. Rregullat: 1. Shitet vetura Peugeot 2. Ndalohen fyrjet, sharjet apo. majolicasociety/backup/l7ui1xu/dnrrl4tapo. Autovetura (158) Automjete (47) Apartamente (27) Shtëpi Private (46) Truall (25) Tokë Bujqësore (21) Biznes (11) Dyqan (12) Bar/Restorant (3) Njësi tregtimi (2) Pajisje elektronike (7) Celular (27) Pajisje. Gjeni makinen ideale. Allkos Postime pa Pages nga Kosova dhe rajoni. ShesBlej - Shes Blej GJITHÇKA (3 days ago) Email: [email protected]. 000 Lek behet 33. ‏‎shes/blej nË kosovË‎‏ تحتوي على ‏‏٥٧٬٠١٠‏ من الأعضاء‏‏‏‏‏. Shes motoqikleten (motorrin) Urgjent Dërguesi i shpalljës. Kategoritë Shes, Blej, Ndërroj 100 000 - 199 999 Km Naft. Shes Blej Gjithqka hat 113. Facebook daje. Advertising Agency. Shitet Peugeot 308 1. Vetëm me disa hapa, gjeni marrveshje të shkëlqyer dhe komunikoni drejtpërdrejt me shitësin. Vetura Autopjesë dhe paijsje Motoçikleta (mbi 50cc ) Anije dhe skuterë uij Makina të dëmtuara (për pjesë) Moped (nën 50cc) Makina për kamping. majolicasociety/backup/l7ui1xu/dnrrl4tapo. com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. 1 hr · Shitet 2002 74kw disell Me dogan te kryme Gjendje te mir 0628050147. 6 Hdi Disel Viti prodhimit 2010 e ardhur nga gjermania me dogan vetura posedon senzora mbrapa klim. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Vetura cajko 27/03/2020 U ponudi AUDI A4 2. Kosova Immobilien është agjencion për patundshmëri i cili ofron shërbime për Qira, Shitje, Blerje e pronave të patundshme si Shtëpi, Banesa, Troje, Zyre. com allows you to buy and sell of various items in your municipality. This feature is not available right now. Grup i dedikuar per vetura ne shitje: - Ndalohen postimet qe nuk jane vetura - Lejohen postimet nga bickiletat deri ne. com ju mundëson blerjen dhe shitjen e gjësendeve të ndryshme në komunen tuaj. Te gjitha drejtat e rezervuara 2020 | Të gjitha informacionet lidhur me veturat, postimet e tjera, dhe bizneset e publikuara në ShesBlej janë përgjegjësi drejtëpërdrejt e publikuesve. Shitja në internet me faqen tuaj elektronike të ecommerce nuk ka qenë kurrë më e lehtë, më e shpejtë apo më e shkallëzuar. shesblej nuk mban asnjë përgjegjësi lidhur me saktësinë e informacioneve. makina eshte ne gjendje te mir dhe shitet per arsye mosperdorimi, makina disponon sendile elektrike, klima, disqe alumini me goma kontinental, makina i ka dhe let. Shes blej vetura kosove keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of websites with related content, in addition you can see which keywords most interested customers on the this website. | [email protected] Terms of Use Privacy Policy Privacy Policy. 0TDI 88KW 2009 -8650€ GOLF 4 1. Viti: 2019. Shitet BASS-i për vetura - 170€ (Foto) Aug 12, 2017 SHPALLJE Comments Off on Shitet BASS-i për vetura - 170€ (Foto) Shiten altoparlanti (BASS) per veture ne gjendje te rregullte, i ardhura nga Zvicrra dhe eshte i testuar ne veture. kilometrazha: 350 000 - 399 999. Shitet vetura Peugeot 2. net is ranked number 3,748,028 in the world and 3. Shes Blej N'Kosov. Blej vetura te gjitha llojt e veturam me denim e regjistrim dhe shes pjes te gjitha veturav me qmim. Per me shume info kontaktoni ne n. ‏‎shes/blej nË kosovË‎‏ تحتوي على ‏‏٥٧٬٠١٠‏ من الأعضاء‏‏‏‏‏. Facebook daje ljudima mogućnost dijeljenja i čini svijet otvorenijim i. 000Lek Telefono tani 0693444225. Informacion i plote mbi Pogradecin, Shes ble qera, pogradeci, shes makina, vetura, shitje shtepi, dyqane, hotele. Blej dhe Shit në MerrJep. 9 dizel, denis. Ne gjendje te mir Vetura Posedon Klim Gjama me rrym 4 Goma treja Denim0 Hipotek 0 Perkthim u menjehershum Per ma. 001 membros. 1 Qer 2019. 0 € Shitet Tiguan. 0 HDI, diesel viti i prodhimit 2001. Shes / Blej. 9 dizel, viti i prodhimit 2004, klimatronik, goma te reja, regjistrim posedon deri me 30/06/2020, vetura eshtene gjendje te rregullt, çmimi sipas marrveshjes. 2019 dhe është themeluar me qëllim të ofrimit të sherbimeve online, për konsumatorët e Republikës së Kosovës. Prishtinë Lexo Më Shumë. Dyqani online më i madh per teknologji në Kosovë dhe rajon. com është APLIKACION FALAS për blerje dhe shitje në www. 001 membros. Produkt/shërbim. Forgot account? or. Ndalohen postimet nga kompanit per shitblerje apo reklama, 2. 4 Min ‎ Alban Smajli ‎ an SHES/BLEJ NË KOSOV. Bassi eshte prodhim amerikan HIFONICS Zmadhuesi (pojaqalli) eshte M-FAZER gjithashtu prodhim amerikan. Pazar Online (Shes-Blej-Nderroj)에 멤버 58,487명이 있습니다. Vetura në shitje. 9 dizel, denis. Per me shume info kontaktoni ne n. Tregukosovar. PEPA Rent a Car Albania - Makina me Qera Perarentcar. Shpalljet e Ngjashme. Tirane, shitet TOYOTA HILUX 1993 - 2500 Qindra makina ne Shitet TOYOTA HILUX - 1993 - EUR 2500: pin. Nëse keni diçka për të shitur, publiko shpalljen tuaj falas! Tregukosovar. 9 dizel, viti i prodhimit 2004, klimatronik, goma te reja, regjistrim posedon deri me 30/06/2020, vetura eshtene gjendje te rregullt, çmimi sipas marrveshjes. ShesBlej - Shes Blej GJITHÇKA (3 days ago) Email: [email protected]. 7 Vitin e kaluar i Doganuar prej Gjermanisë VETURA SHITET ME CMIM SHUME TE VOLITSHEM Per me shum info mob. com - Falas. com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Allkos Postime pa Pages nga Kosova dhe rajoni. Shes opel Insignia 2. Shes / Blej në Elbasan. Postuar ne 12/09/2019. Merrjep Opel Merrjep Opel. ne shitje 3 autobusa,,,,(mana)bejm edhe ndrrime me vetura ose meqka na novojitet 0638752113 ,, 069756756. Këtu mundë te shisni gjera që nuk ju duhen më ose i keni të tepërta,ose mundë ti falni për qdo keqpërdorim nuk japim përgjegjësi. Blej vetura te gjitha llojt e veturam me denim e regjistrim dhe shes pjes te gjitha veturav me qmim. 062-669-728 BEJM NDRRIM ME VETUR MET. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. Kosova Immobilien është agjencion për patundshmëri i cili ofron shërbime për Qira, Shitje, Blerje e pronave të patundshme si Shtëpi, Banesa, Troje, Zyre. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të lidhur. Mire se erdhet ne grupin "PAZAR ONLINE" Rregullat e grupit jane: 1. Autovetura (158) Automjete (47) Apartamente (27) Shtëpi Private (46. Shes VW Golf 4, 1. ‏مجموعة بيع وشراء‏. Nermin Hoxha Vuk je na Facebooku. Sot 20:19. Përshtypni klientët tuaj me një faqe me sa. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Tregukosovar. Vetura Golf 4 benzin gaz gjermania € Blej Makine, Shes Makine,MAKINA TE Gjej Makina - MAKINA NE SHITJE, Blej Makine, Shes Makine,MAKINA TE PERDORURA, MAKINA PER SHITJE: pin. Title: Ballina - Vetura ne shitje, Automjete, Vetura, Banesa me qera, Shtepi, me Qira, Blerje, Banese, Blej, Shes, Kerkoj Banese,Real Estate, qira. Lexo më shumë. Autovetura (158) Automjete (47) Apartamente (27) Shtëpi Private (46) Truall (25) Tokë Bujqësore (21) Biznes (11) Dyqan (12) Bar/Restorant (3) Njësi tregtimi (2) Pajisje elektronike (7) Celular (27) Pajisje. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Njoftime per makina, makina ne shitje. Shes Blej N'Kosov. Shes - Blej, Kosovo. 0 € Shitet. shes blej vetura, Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. © 2018 - Peshkuiarte. 7 CDTI VETURA POSEDON; Klim Ac xhamat me rrym ESP, ABS. Shes Blej - Gjithçka Në KOSOVË a 29 024 membres.